Jubileusz 20-lecia ZSOiZ w Gromniku

04 listopada 2023    
Publikacja: Paweł Hołda

20 października to wyjątkowy dzień dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku, który obchodził dwudziestolecie swojego istnienia. Uroczystość ta była podzielona na dwie niezapomniane odsłony – oficjalną oraz koncertową.
Pierwsza część obchodów rozpoczęła się od przemówienia wicedyrektor szkoły, Małgorzaty Sadłoń. Powitała ona zebranych gości i uczestników jubileuszu, wyrażając wdzięczność za wspólne 20 lat edukacji i rozwoju w placówce. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły Wiesław Wójcik, który z dumą i wdzięcznością złożył podziękowania na ręce wszystkich, którzy przez dwie dekady wspierali prace ośrodka edukacyjnego. Jubileusz nie mógłby obyć się bez uznania pracy nauczycieli. Dlatego w tym wyjątkowym dniu wręczono zasłużone nagrody za trud i wysiłek włożony w rozwijanie kompetencji i wiedzy swoich uczniów.

Druga część obchodów jubileuszu to prawdziwa muzyczna uczta. Na scenie pojawiły się zespoły i soliści, wśród których byli absolwenci szkoły, obecni uczniowie oraz nauczyciele. Ich występy były dowodem na to, jak wiele talentów wyrasta właśnie z tego miejsca. W części koncertowej jubileuszu nie mogło zabraknąć wzruszających podziękowań dla dyrektora Szkoły, Wiesława Wójcika, ze strony całej społeczności szkolnej. Podziękowania zostały  złożone również na ręce  Małgorzaty Sadłoń wicedyrektor oraz Barbary Warchoł byłej wicedyrektor za niezmierzone zaangażowanie w prace na rzecz szkoły.
Dwadzieścia lat to czas pełen wyzwań, ale także sukcesów i osiągnięć. Gratulujemy i życzymy kolejnych owocnych lat działalności!

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl