Jubileuszowa X Akcja Honorowego Krwiodawstwa w OSP Zborowice

23 marca 2024    
Publikacja: Dariusz Oleksowicz

W sobotę 23 marca 2024 roku w budynku remizy OSP Zborowice odbyła się jubileuszowa, bo już X Akcja Honorowego Krwiodawstwa. W taki sposób przebieg akcji relacjonują na swoich mediach społecznościowych druhowie ze Zborowic:

Dzisiaj tj. 23.03.2024 nasza jednostka OSP razem z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie z oddziałem terenowym przy ulicy Szpitalnej w Tarnowie zorganizowały wspólnie już X AKCJĘ HONOROWEGO KRWIODAWSTWA.
Z tego miejsca dziękujemy przede wszystkim wspaniałym Paniom z tarnowskiego oddziału RCKiK. Dzięki Nim akcja przebiegła sprawnie i bezboleśnie. Dziękujemy właścicielom restauracji Spiżarnia Zborowice za przygotowanie na tą okazję poczęstunku. Dziękujemy zarządowi OSP Zborowice za wsparcie i pomoc w organizacji przedsięwzięcia. Dziękujemy druhom OSP z naszej jednostki i nie tylko. Na koniec, ale przede wszystkim dziękujemy i gratulujemy WSZYSTKIM UCZESTNIKOM, którzy zechcieli wesprzeć naszą inicjatywę i przez to przyczynić się do ratowania życia i zdrowia ludzkiego.
Razem zebraliśmy prawie 11 litrów krwi.
Życiodajny płyn oddało 24 osób jednak chętnych było nieco więcej, niestety ze względnie zdrowotnych nie wszyscy zostali zakwalifikowani. Tym, którym nie udało się oddać krwi w X Akcja Krwiodawstwa OSP Zborowice zapraszamy na nasze kolejna akcje, które już dziś zapowiadamy, a najbliższa z nich już w czerwcu 2024 r.

Zdjęcia: OSP Zborowice

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl