Mieszkanka Gminy Ciężkowice obchodziła setne urodziny!

03 maja 2024    
Publikacja: m@c

Pani Stanisława Paczuła, mieszkanka Bruśnika, 100-lecie Urodzin obchodziła w dniu 02 maja 2024 r. Świętowanie Jubileuszu rozpoczęło się od mszy świętej koncelebrowanej w sanktuarium  NMP Wniebowziętej w Bruśniku. Na zakończenie eucharystii, w której  uczestniczyła rodzina Pani Stanisławy oraz liczni zaproszeni goście, Jubilatka sama wygłosiła własnoręcznie przygotowane podziękowanie.  Pani Stanisława jest szczęśliwą matką jednego syna, ma  12 wnuków, 23 prawnuków, jest praprababcią dla 3 praprawnuków;  od blisko 30 lat jest wdową.

Z tej podniosłej okazji, w imieniu władz samorządowych i mieszkańców Gminy Ciężkowice,  serdeczne  gratulacje, wyrazy uznania dla przeżytych pięknych lat oraz życzenia wszelkiej pomyślności i pogody ducha na kolejne lata przekazali Jubilatce Burmistrz Gminy Ciężkowice Stanisław Kuropatwa, Przewodniczący Rady Miejskiej w Ciężkowicach Michał Koralik oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Ciężkowicach Agata Salamon. Przedstawiciele samorządu wręczyli Jubilatce listy gratulacyjne kierowane z kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Wojewody Małopolskiego, w których czytamy między innymi „Obchodzenie tak imponującej rocznicy jest ogromnym przywilejem, którego dostępują tylko nieliczni. Możliwość obserwowania i przeżywania ludzkich losów przez wiele lat dała Pani niepowtarzalną perspektywę oraz niezwykłe bogactwo życiowej mądrości.”

Wspólnie wzniesiono toast i odśpiewano „200 lat…”. 

Uroczystość, zgodnie z prośbą Solenizantki, była pełna śmiechu, wspomnień i wspaniałych chwil, których nie zapomnimy. To zaszczyt być częścią tego wyjątkowego momentu w życiu Pani Stanisławy.

Gratulując Pani Stanisławie  wspaniałego Jubileuszu, dołączamy się do życzeń Burmistrza Gminy „Niech każdy kolejny dzień upływa w zdrowiu i będzie wypełniony szczęściem oraz radosnymi chwilami, spędzanymi w otoczeniu Rodziny i Przyjaciół”.

Tekst: Agata Salamon
Kierownik USC

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl