„MŁODZI I BEZPIECZNI” w Gromniku

30 marca 2017
Publikacja: Paweł Hołda

24. marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im . Jana Pawła II w Gromniku odbył się II Międzypowiatowy Turniej Sportowo – Profilaktyczny „ Młodzi i Bezpieczni” pod patronatem Kuratora Oświaty w Krakowie, Starosty Tarnowskiego oraz Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół z: Gromnika, Chojnika, Rzepiennika Biskupiego, Ciężkowic i Zborowic.

Uczniowie wchodzący w skład reprezentacji musieli zmierzyć się z testem wiedzy, sprawnościowym torem przeszkód oraz testem umiejętności strzeleckich. Dodatkową konkurencją był konkurs na plakat profilaktyczny. Jak zaznaczyli sędziowie turnieju poziom rywalizacji był na bardzo wysokim poziomie. Najwyższe wyniki w poszczególnych konkurencjach uzyskali: Test wiedzy – Klaudia Dziuban z wynikiem 24/ 30 pkt. Sprawnościowy to przeszkód –Bartłomiej Mruk z wynikiem 64,76. Test umiejętności strzeleckich –Natalia Gaj 43/50 pkt.

W klasyfikacji generalnej turnieju I miejsce zajęło Gimnazjum Publiczne im. Orląt Lwowskich w Gromniku, które uzyskało 394 punkty. Na drugim miejscu uplasowało się Publiczne Gimnazjum w Ciężkowicach z wynikiem 388 punktów. Na ostatnim stopniu podium znalazł się Zespół Szkół im. św. Jadwigi w Chojniku z wynikiem 328 punktów.

Oficjalne rozdanie nagród nastąpi 25. Kwietnia br. Podczas Dnia Otwartego Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok na kolejną już edycję Międzypowiatowego Turnieju Sportowo – Profilaktycznego dla gimnazjów „ Młodzi i bezpieczni”.

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl