Niezwykły Dzień Dziecka w Ciężkowicach

02 czerwca 2022    
Publikacja: m@c

Dzień dziecka zorganizowany w koalicji Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice, Komitetu Społecznego Gminy Ciężkowice (Pomoc dla Ukrainy) oraz Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Ciężkowicach. Pomogli także młodzi druhowie z OSP w Ciężkowicach. Organizację wsparło rzeczowo dwóch miejscowych przedsiębiorców oraz Grupa Od Rolnika z Rzuchowej. Impreza miała miejsce na obiektach sportowych TKKFu przy ulicy Równej.

Wszystko to razem dało w efekcie czterogodzinny czas nieskrępowanej i beztroskiej zabawy dla ponad dwustu dzieci. Czas wypełniony mini turniejem piłki nożnej drużyn mieszanych, siatkówki plażowej, atrakcyjnymi animacjami, konkursem plastycznym oraz zjazdami na dużej dmuchanej zjeżdżalni.Pieczonej kiełbaski , prażonej kukurydzy i waty cukrowej nie zabrakło nikomu podobnie jak słodyczy i napojów. Baloniki w kolorach narodowych Polski i Ukrainy na chwilę przesłoniły niebo. Był także wspólny śpiew popularnych piosenek obu nacji. Bawiły się dzieci, bawili rodzice i opiekunowie.

Bardzo pomogli w organizacji tego świątecznego dnia liczni wolontariusze za co należą się im głębokie ukłony. Jeśli czegoś zabrakło w tej krótkiej relacji niechaj uzupełnieniem będą zdjęcia .

Źródło: CKiPG Ciężkowice

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl