Obrady XXVI sesji Rady Miejskiej w Ciężkowicach

15 kwietnia 2021    
Publikacja: REDAKCJA

W odpowiedzi na duże zainteresowanie przebiegiem wtorkowej sesji Rady Miejskiej w Ciężkowicach i zgłaszanymi przez Państwa trudnościami z odszukaniem jej zarchiwizowanego nagrania – publikujemy powyższy bezpośredni link do tego nagrania oraz informujemy, w ślad za oficjalnym komunikatem urzędu gminy w tej sprawie, że nagranie sesji zostało przeniesione z serwisu YouTube i jest przechowywane na serwerach własnych Gminy Ciężkowice.

Podobnie dzieje się z innymi nagraniami sesji Rady Miejskiej w Ciężkowicach. Zmiana miejsca przechowywania nagrań nie ogranicza do nich dostępu, który pozostaje publiczny, pomaga natomiast wypełnić zapisy RODO.

W porządku obrad XXVI sesji Rady Miejskiej w Ciężkowicach z dnia 13 kwietnia 2021 r. znalazły się punkty, które wzbudziły duże zainteresowanie mieszkańców. To podjęte przez radnych uchwały:

  • w sprawie nadania parkowi położonemu w Ciężkowicach nazwy Parku Zdrojowego imienia Burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza
  • w sprawie utworzenia jednostki organizacyjnej Gminy Ciężkowice pod nazwą Ciężkowicka Jednostka Usług Komunalnych i nadania jej Statutu
  • w sprawie zasad korzystania oraz wysokości opłat z parkingu posadowionego przy rezerwacie Skamieniałe Miasto

oraz przekazane przez burmistrza wyniki kontroli zarządczej przeprowadzonej w zakresie prawidłowości udzielania, wykorzystania i rozliczania dotacji udzielanych z budżetu gminy Ciężkowice dla niepublicznych przedszkoli i szkół działających na terenie gminy Ciężkowice.

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl