Orkiestra Dęta OSP im. Jana Muchy kolędowała w ciężkowickim Sanktuarium

09 stycznia 2022    
Publikacja: Dariusz Oleksowicz

Jako że trwa okres świąteczny, panująca świąteczna jeszcze atmosfera udziela się każdemu z nas. Jest to także czas śpiewania kolęd m.in. podczas organizowanych koncertów kolęd.

W dniu Święta Objawienia Pańskiego, powszechnie znanego pod nazwą Święta Trzech Króli, w Sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego w Ciężkowicach rozbrzmiały dźwięki najpiękniejszych polskich kolęd podczas „Kolędowania przy żłóbku”. W roli głównej wystąpiła Orkiestra Dęta OSP im. Jana Muchy w Ciężkowicach. Muzycy orkiestry pod batutą Kapelmistrza Andrzeja Drażnyci dali koncert kolęd, prezentując swój repertuar.

W roli prowadzących koncert wystąpiły Natalia Wilga i Magdalena Gumola, a solistkami wyśpiewującymi kolędy były: Magdalena Tabaszewska, Laura Karpińska, Karolina Kutypa, Wiktoria Cichoń, Emilia Tabaszewska, Anna Cieśla oraz Dagmara Tabiś.

Muzycy swoje zadowolenie z występu w ciężkowickim Sanktuarium okazali na swojej stronie facebookowej – Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy wystąpić przed tak liczną i wspaniałą publicznością.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z „Kolędowania przy żłóbku” autorstwa Maksymiliana Rutki.

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl