Piknik rodzinny w Brzozowej

29 września 2021    
Publikacja: Paweł Hołda

W niedzielę, 26 września 2021 r. przy Domu Ludowym w Brzozowej odbył się wakacyjny Piknik Rodzinny zorganizowany prze Koło Gospodyń Wiejskich „Brzozowianki”. Impreza rozpoczęła się o godzinie 14.00, a przewodził jej DJ VBASS PARTY. W programie znalazły się gry i zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, zawody w suchym wiosłowaniu na ergometrze, grupowe biegi na nartach, lanie wody z hydronetki i inne ciekawe formy współzawodnictwa. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody.

Druhowie z OSP w Brzozowej pokazali dzieciom wyposażenie samochodu strażackiego, a każdy chętny mógł założyć hełm strażacki, usiąść za kierownicą i poczuć się strażakiem. Nie zabrakło również popcornu, kiełbasek z grilla, a na stołach znalazły się słodkie wypieki i inne smaczne potrawy wykonane przez panie z KGW.

Podczas pikniku można było również zaszczepić się przeciw COVID-19. Z tej okazji skorzystało 11 osób. Niektórzy z nich przyjęli trzecią dawkę szczepionki. Każdy zaszczepiony otrzymał upominek – kosmetyki firmy AVON.

W to niedzielne popołudnie nawet pogoda dopisała. Piękne słońce sprzyjało wyjściu z domów, spacerom, zabawom i wspólnym spotkaniom, a tego nam wszystkim najbardziej brakuje od dwóch lat.

Tekst: K. i Z. Gotfryd
Zdjęcia: K. i Z. Gotfryd

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl