Pomóż Orkiestrze Dętej z Ciężkowic wygrać 150 tysięcy złotych!

14 maja 2021
Publikacja: REDAKCJA

Dzisiaj rozpoczęło się głosowanie w piątej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Z terenu gminy Ciężkowice do głosowania zakwalifikował się wniosek Orkiesty Dętej im. Jana Much działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciężkowicach. Orkiestra ma szansę zdobyć grant w wysokości 150 tysięcy złotych na zakup instrumentów i zorganizowanie warsztatów. Czy zdobędzie? To zależy wyłącznie od Państwa!

Głosowanie potrwa miesiąc – do 14 czerwca 2021 roku. Każdy mieszkaniec Małopolski, który ukończył 16 lat może oddać głos na wybrane przez siebie zadanie. W tym wypadku zachęcamy oczywiście do oddania głosu na:

Kod zadania TAR 3
Ciężkowicka orkiestra: nowe instrumenty – nowe brzmienie. Zakup instrumentów muzycznych i warsztaty dla orkiestry dętej.

Aby oddać swój głos należy kliknąć poniższy link i wypełnić formularz:

bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie

 

Gdyby ktoś z Państwa chciał włączyć się w zbieranie podpisów proszony jest o kontakt z Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice lub bezpośrednio z kapelmistrzem Tomaszem Tabaszewskim.

Innym sposobem oddania głosu jest uzupełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do jednej z urn postawionych w punktach do głosowania. Poniżej przedstawiamy listę punktów, zlokalizowanych najbliżej mieszkańców Pogórza, w których można zagłosować w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego:

  1. Agenda zamiejscowa UMWM, Tarnów, al. Solidarności 5-9;
  2. Agenda zamiejscowa UMWM, Nowy Sącz, ul. Jagiellońska 52;
  3. Urząd Miejski w Gorlicach, Rynek 2;

Głosy można oddać także korespondencyjnie, przesyłając wypełnioną kartę do głosowania na adres Urzędu Marszałkowskiego lub do jednej z jego agend zamiejscowych, z dopiskiem na kopercie: „BUDŻET OBYWATELSKI”.

Adres urzędu w Krakowie:

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków

Adresy agend zamiejscowych:

  • Nowy Sącz – ul. Jagiellońska 52, 33-300 Nowy Sącz
  • Tarnów – al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów

W tym wypadku trzeba jednak pamiętać, że o ważności głosu decyduje data jego wpływu do urzędu – a nie data stempla pocztowego. Jeśli głos dotrze po 14 czerwca 2021 roku, zostanie uznany za nieważny!

Wzór Karty do głosowania 5. edycja BO Małopolska

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl