Sport i zabawa na koniec lata

10 września 2021    
Publikacja: CKiP

W pierwszą niedzielę września od godzin porannych, na obiektach sportowych Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Ciężkowicach, ruch i gwar panował ogromny. Odbywał się tam festyn rodzinny „Pożegnanie lata” przełożony z końca sierpnia z uwagi na deszczową  wówczas pogodę.

Tym razem organizatorów i uczestników powitało słońce. Na sztucznej trawie mecze rozgrywały drużyny (szóstki) w piłce nożnej. Tuż obok na korcie tenisowym druhowie z OSP uczyli chętnych, zasad udzielania pierwszej pomocy,  a na boiskach piaszczystych rywalizowały „dwójki” w turnieju piłki plażowej. Prezes TKKFu  Pan Marek Dziuban, nieco zachrypnięty, koordynował zawody biegając od boiska do boiska. Pomagali mu pozostali działacze i aktywiści tej organizacji, która w tym roku obchodzi jubileusz 15-lecia działalności.

Przy parkingu swoje stoisko postawił Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego promujący zachowania proekologiczne oraz ochronę pożytecznych gatunków fauny. Na „zielonej”  części  kompleksu sportowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice – współorganizator tej imprezy, zadbało aby wszystkie dzieci, które przyszły z rodzicami nie nudziły się ani przez chwilę. Były zabawy i gry oraz konkurencje rodzinne, w których każdy mógł zdobyć nagrodę rzeczową lub słodki upominek.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia.

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl