Spotkanie z partnerami projektu ,,Stop ,hejtowi, mowie nienawiści i agresji” w Cieżkowicach

13 października 2023    
Publikacja: Paweł Hołda

W dniu 6 listopada 2023 roku w Muzeum Przyrodniczym w Ciężkowicach odbyło się spotkanie robocze z partnerami projektu ,,Stop ,hejtowi, mowie nienawiści i agresji”, który realizowany jest w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania na lata 2023-2024 pn. „Prawo i ja – edukacja międzypokoleniowa”. Podczas spotkania zaprezentowano założenia i główne cele kampanii edukacyjnej, która skierowana jest do uczniów szkół podstawowych i średnich z terenu Województwa Małopolskiego.

W ramach kampanii zostaną przygotowane następujące materiały edukacyjne oraz zajęcia warsztatowe: 1. spoty edukacyjne o sposobach reagowania na zjawisko hejtu w szkole i portalach społecznościowych. 2. prezentacje multimedialne dla szkół średnich i podstawowych, 3. zestawy edukacyjne, 4. wyjazdy edukacyjne do zakładu penitencjarnego, 5. lekcje edukacyjne – zasady funkcjonowania ośródka dla nieletnich oraz zajęcia edukacyjne dotyczące upowszechniania praktyk zapobiegających przejawom nierówności i dyskryminacji wśród dzieci i młodzieży.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele małopolskich szkół podstawowych i średnich zainteresowani udziałem w projekcie oraz partnerzy kampanii edukacyjnej. -Komisariatu Policji w Ciężkowicach -Zakładu Karnego w Tarnowie

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl