Tour de Pogórze i Bieg Dionizyjski – Weekend pełen sportowej pasji w Siemiechowie

06 lipca 2023    
Publikacja: Paweł Hołda

 W dniach 1 i 2 lipca  W Siemiechowie (Jurasówka) odbyły się dwa niezwykle udane i aktywne wydarzenia sportowe: pierwszy etap Tour de Pogórze oraz trzecia edycja Biegu Dionizyjskiego. Obie imprezy przyciągnęły tłumy uczestników, wzbudzając entuzjazm i promując zdrowy styl życia.

Pierwszy etap Tour de Pogórze, który miał miejsce 1 lipca w Siemiechowie (Jurasówka), zgromadził ponad 150 pasjonatów kolarstwa. To niezwykle malownicze wydarzenie, cieszyło się dużą popularnością wśród mieszkańców i turystów. Trasa o długości ponad 11 km okazała się wyzwaniem ze względu na liczne pagórki, jednak uczestnicy nie poddawali się i cieszyli się pięknymi widokami podczas przejażdżki. Tour de Pogórze to prawdziwy rodzinny rajd rowerowy, który jednoczył różne grupy wiekowe w duchu sportowej rywalizacji i wspólnej zabawy.

Kolejnym niezwykłym wydarzeniem sportowym, które odbyło się 2 lipca, był Bieg Dionizyjski. To już trzecia edycja tego biegu, który przyciągnął  również ponad 300 uczestników. Trasa biegu prowadziła przez malownicze tereny Siemiechowa i okolic, oferując piękne widoki i wyzwania dla biegaczy. Uczestnicy, zarówno amatorzy, jak i doświadczeni biegacze, mieli okazję przekroczyć własne granice i poczuć niepowtarzalną atmosferę sportowej rywalizacji.

Oba wydarzenia przyciągnęły zarówno lokalną społeczność, jak i miłośników sportu z różnych zakątków części południowej Polski. Organizatorzy zapewnili profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne nagrody dla najlepszych uczestników. Więcej w materiale filmowym.

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl