„Trzeźwo działam widzę ostro, na życie bez alkoholu mam receptę prostą”

12 sierpnia 2023    
Publikacja: Paweł Hołda

11 i 12 sierpnia odbył się wyjątkowy turniej w Gromniku, który nie tylko dostarczył emocji sportowych, ale również promował zdrowy tryb życia. Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie z Przyszłością, które ma bogatą historię działalności na rzecz społeczności lokalnej. Jeśli ktoś jeszcze nie jest zaznajomiony z tym stowarzyszeniem, warto zaznaczyć, że jego cele i misja skupiają się na aktywnym i zdrowym stylu życia.
Wydarzenie przyciągnęło młodzież ze szkół podstawowych i średnich, a także mieszkańców gminy Gromnik. Pierwszy dzień turnieju skupiał się na rywalizacji dziewcząt oraz zabawach, quizach i grach rekreacyjnych. Policjanci z komisariatu w Ciężkowicach uczestniczyli w akcji profilaktycznej, edukując uczestników na temat bezpieczeństwa i odpowiedzialności. Drugi dzień turnieju, to kontynuacja działań sportowych i edukacyjnych. Rozgrywki chłopców stały się głównym punktem tego dnia, pokazując ich zaangażowanie i umiejętności sportowe.
Poprzez aktywność fizyczną, edukację oraz wspólną zabawę, stowarzyszenie stawia na rozwijanie pozytywnych relacji i zdrowego stylu życia.

Projekt zrealizowany został z dotacji Gminy Gromnik oraz we współpracy z GOK Gromnik

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl