VII Gromnicki Rajd Odblaskowy na rzecz Osób Niepełnosprawnych

29 września 2020    
Publikacja: Paweł Hołda

W dniu 16 września 2020 roku odbył się już po raz siódmy Rajd Odblaskowy na rzecz Osób Niepełnosprawnych pod hasłem „Ruszaj z Nami”. W rajdzie uczestniczyli uczniowie klas 4-8 Szkoły Podstawowej w Gromniku wraz z Dyrekcją szkoły, wychowawcami i nauczycielami. Uczestnicy pokonali dzielnie 6-kilometrową widokową trasę (mimo upalnej pogody i zmęczenia), z której to można było podziwiać piękne okolice naszej miejscowości.

Rajd miał w swych założeniach ważne cele. Promował przede wszystkim bezpieczne poruszanie się po drogach, które to staje się pewne dzięki noszeniu elementów odblaskowych oraz miał wymiar charytatywny- pomoc osobom niepełnosprawnym i zwrócenie uwagi na ich potrzeby. Dodatkowo jeszcze w tym dniu świętowano urodziny Przemka i Malwiny. Na zakończenie rajdu czekała na wszystkich uczestników niespodzianka przygotowana przez prezesa GKS Gromnik- p. Tomasza Barana.

Dzięki życzliwemu nastawieniu wszystkich uczestników, na czele z Dyrekcją SP w Gromniku w osobie p. Ewy Białkowskiej i p. Patrycji Kubicz udało się nauczycielom zajęć rewalidacyjnych pozyskać dodatkowe fundusze z dobrowolnego wpisowego, które zostaną przeznaczone na organizację spotkań i uroczystości dla dzieci niepełnosprawnych oraz zakup prezentów mikołajkowych.

Podziękowania należą się również uczniom, nauczycielom, pracownikom i rodzicom SP w Gromniku. W imieniu niepełnosprawnych oraz ich rodzin serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przez swoje zaangażowanie i udział przyczynili się do uświetnienia całego przedsięwzięcia.

                                                                                                

Autor: Organizatorzy

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl