Zderzenie w Pławnej nieopodal stacji PKP

22 listopada 2021    
Publikacja: 112

fot. OSP Ciężkowice

Na cieszącym się niezbyt dobrą sławą zakręcie drogi wojewódzkiej numer 981 w Pławnej, obok stacji PKP, doszło do kolejnego groźnego zdarzenia drogowego. W poniedziałkowe popołudnie 22 listopada 2021 roku po godzinie 14.00, na śliskiej po opadach deszczu, nawierzchni zderzyły się dwa samochody osobowe.

fot. OSP Ciężkowice

W wyniku zderzenia w jednym z pojazdów uwięziona została kierująca. Jej wydobycie było możliwe jedynie poprzez użycie narzędzi hydraulicznych przez przybyłych na miejsce strażaków. Po wykonaniu dostępu do tej osoby, ratownicy straży pożarnej zajęli się poszkodowaną udzielając jej kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie przekazując ją Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Ostatecznie obydwoje kierujący zostali przetransportowani do szpitala.

W działaniach ratowniczych wzięły udział zastępy z OSP Zborowice, OSP Ciężkowice oraz PSP Tarnów.

Swoje czynności na miejscu zdarzenia wykonywali funkcjonariusze Policji z Ciężkowic oraz z Wydziału Ruchu Drogowego z Tarnowa.

Droga wojewódzka numer 981 przez kilka godzin była całkowicie zablokowana w miejscu, gdzie doszło do tego zdarzenia. Służby wyznaczyły objazdy.

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl