ZSOiZ Ciężkowice ze srebrną tarczą Perspektyw

02 lutego 2021    
Publikacja: REDAKCJA

Czy w czasach pandemii spada zainteresowanie dobrymi szkołami? Przeciwnie – „popyt” na najlepsze licea i technika rośnie, bo te szkoły z reguły wychodzą z tarczą także z nieprzewidzianych sytuacji. Ranking Perspektywy wskazuje właśnie takie szkoły.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach – „u mistrza Paderewskiego” na przestrzeni ostatnich trzech lat w rankingu Perspektywy:

Rok 2019 2020 2021
Miejsce w Rankingu Perspektywy – POLSKA 345 470 186

MAŁOPOLSKA – 31 MIEJSCE

POWIAT TARNOWSKI – 1 MIEJSCE

REGION TARNOWSKI – 4 MIEJSCE

Współczesne oczekiwania od szkoły są coraz wyższe, dlatego 31 miejsce w Małopolsce i 186 w Polsce jest dla nas powodem do dumy. Nasza szkoła „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach została sklasyfikowana najwyżej spośród techników w Powiecie Tarnowskim. Tylko trzy technika z Regionu Tarnowskiego uplasowały się wyżej od naszej szkoły.

Czy jest to argument za wyborem naszej szkoły „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach? TAK

Poza jakością nauczania, wynikami naszych uczniów absolwenci klas ósmych znajdą przyjazną atmosferę do rozwoju, zatroskanych nauczycieli o ich wyniki i rozwój personalny. Znajdą ponadto oparcie w jasnych zasadach i wartościach, które są przekazywane młodemu pokoleniu. Mają również szanse na odnalezienie trwałych i serdecznych relacji zarówno z rówieśnikami, kadrą pedagogiczną oraz pracownikami administracji i obsługi.

Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, mamy prawo do używania tytułu honorowego Srebrnej Szkoły 2021 wraz ze związanym z tym znakiem graficznym. W wysokie pozycje rankingowe wpisana jest nie tylko liczba zwycięstw w olimpiadach i konkursach, punkty maturalne,  czy pomyślnie zdane egzaminy. To sukces uczniów, nauczycieli, rodziców oraz władz oświatowych i samorządowych, które dbają o sukcesy swoich uczniów.

Zapraszamy absolwentów klas ósmych do naszej szkoły. Znajdziesz u nas najwyższą jakość kształcenia, fundamenty w kształtowaniu charakterów zbudowane na wartościach i rodzinną atmosferę.

Autor: Józef Parys, dyrektor szkoły

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl