Wypadki na drogach powiatu

08 kwietnia 2021
Publikacja: m@c

W Łowczówku kierowca autobusu wykonujący przejazd zastępczą komunikacją, w związku z remontem trasy kolejowej, na wąskiej drodze uderzył boczną szybą w znak drogowy. W wyniku tego uderzenia została wybita szyba, a pasażer siedzący w tym miejscu w autobusie doznał urazu głowy. Kierowca przyjechał w rejon stacji kolejowej w Tarnowie skąd ranny mężczyzna trafił do szpitala. Na miejscu pojawili się również policjanci, którzy wykonali oględziny pojazdu i sprawdzili jego stan techniczny. Prowadzący autobus był trzeźwy.

Kilka godzin później w Łęgu Tarnowskim, z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn 21-letnia mieszkanka powiatu tarnowskiego jadąc ulicą Dolną, zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącą 62-letnią mieszkanką Tarnowa. Na miejscu pojawili się strażacy z OSP Łęg Tarnowski i PSP z Tarnowa, załoga karetki pogotowia oraz policjanci ruchu drogowego. W wypadku ucierpiała tarnowianka, która trafiła do szpitala wojewódzkiego. Okazało się, że ma złamaną kość stopy oraz potłuczone żebra. Obie panie w chwili zdarzenia były trzeźwe.

W obu przypadkach zostały wszczęte czynności w związku ze stworzeniem zagrożenia w ruchu drogowym. Policjanci tarnowskiej komendy miejskiej w ramach wszczętych postępowań wyjaśnią wszystkie przyczyny i okoliczności tych wypadków.

Źródło: KMP Tarnów

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl