Cykl turniejów piłkarskich dla dzieci „Sportowa Małopolska” – zapraszamy do Lisiej Góry

12 września 2023    
Publikacja: O24

Trwa cykl turniejów piłkarskich dla dzieci „Sportowa Małopolska”. Cztery turnieje, piętnaście drużyn i stu pięćdziesięciu małych zawodników żądnych wielkiego zwycięstwa. Skrzaty, żaki i orliki pokażą, co potrafią.   Cztery turnieje, trzy kategorie i setki młodych pasjonatów piłki nożnej. Już 12 sierpnia na Stadionie Tuchovii rozegrany zostanie pierwszy z czterech turniejów.

Uczestnicy będą rywalizować w kategorii skrzaty, żaki i orliki. Udział w wydarzeniu zapowiedziało 15 drużyn, co daje na starcie blisko 150 zawodników.

Widząc spore zainteresowanie organizacją tego typu wydarzeń w regionie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom  organizatorzy stworzyć cykl turniejów, który pozwoli najmłodszym na szlifowanie umiejętności i jednocześnie pozwoli zaprezentować się szerszemu gronu. Bardzo zależy nam na tym, aby dzieci i młodzież pokochali aktywność fizyczną, która stanie się nie tylko ich pasją, ale i sposobem na życie. Znaleźliśmy spore grono Partnerów, którym tak jak nam zależy na kształtowaniu miłości do aktywności fizycznej i razem możemy zrobić wiele. Wspiera nas Województwo Małopolskie, Powiat Tarnowski, SPAR i KOSTA Tuchów, a także lokalne drużyny i kluby sportowe – MOSiR Tuchów, GKS Gromnik i Dunajec Mikołajowice. A do tego grona dołączył Sponsor Główny – PKN ORLEN. To dzięki otwartości serc tych wszystkich ludzi możemy realizować tak wspaniałe projekty. – podkreśla Jarosław Kaniewski, Prezes Stowarzyszenia Pasja Futbolu z Tuchowa, które jest organizatorem przedsięwzięcia.

Kolejny turniej rozegranie zostanie w Lisiej Górze. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia Pasja Futbolu z Tuchowa.

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl